Ekspert z dziedziny transportu lotniczego. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie dotyczące ogólnej sytuacji makroekonomicznej w sektorze transportu lotniczego, a także trendów rynkowych wpływających na kierunki rozwoju sektora. Specjalizuje się w szeroko pojętym planowaniu biznesowym, konsultingu i marketingu dla portów i linii lotniczych, a także w rozwoju połączeń lotniczych oraz optymalizacji połączeń i floty. Jego zakres działalności obejmuje również długo i krótko okresowe prognozowanie ruchu lotniczego jak również analizę socjo-ekonomiczną sektora. Ma szerokie doświadczenie w negocjacjach biznesowych z dziedziny planowania strategicznego w transporcie lotniczym.

Ponad 14-letnie doświadczenie w sektorze transportu lotniczego, na stanowiskach menadżerskich i eksperckich. Pracował dla największych krajowych portów lotniczych. Ostatnie 7 lat spędził w Londynie współpracując z wiodącymi, światowymi firmami konsultingowymi (AviaSolutions) oraz leasingowymi (GE Capital Aviation Services) gdzie pełnił rolę Konsultanta Zarządzającego, będąc odpowiedzialnym za wiele projektów dotyczących restrukturyzacji istniejących linii lotniczych, optymalizacji floty oraz ‘biznes planningu’ dla nowych podmiotów w Europie, Stanach Zjednoczonych, Bliskim Wschodzie, Azji i Afryce. Menadżer Projektu odpowiedzialny za rozwój połączeń lotniczych dla portów lotniczych w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Ekspert z dziedziny Inżynierii Sprzedaży w firmie Cirium, największym, ogólnoświatowym dostawcy usług i baz danych w sektorze transportu lotniczego, odpowiedzialny za współpracę z liniami, portami lotniczymi oraz instytucjami finansowymi w regionie EMEA.

Ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim z dyplomem w dziedzinie Zarządzania Międzynarodowego oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej i na Politechnice Warszawskiej ze specjalizacji Finansowanie, Operowanie i Zarządzanie Portami Lotniczymi.

Uczestnik licznych kursów z ogólnej dziedziny zarządzania i coachingu w Europie i Stanach Zjednoczonych, między innymi w Amsterdamie i Nowym Jorku, jak również specjalistycznych seminariów z dziedziny Marketingu Transportu Lotniczego na Uniwersytecie Westminsterskim w Londynie oraz Airport Council International w Bolonii.

Zapalony biegacz maratończyk.

Partnerzy

  • Polska Federacja Rynku Nieruchomości
  • Dulnik Com
  • Geodetico
  • Abea
  • Avalon
  • Crido Legal
  • ProHotels
  • Stabilis PR
  • Justin

Zostaw wiadomość. Szybko odpowiemy.

Potrzebujesz szkolenia spoza oferty? Napisz do nas.

groUP247 Sp. z o.o.

UL. LONDYŃSKA 4 LOK. 5

03-921 WARSZAWA

 

Adres e-mail: biuro@groUP247.pl

 

+48 606 319 217

+48 606 319 217

 

Zapraszamy na nasze profile